geirlor Skrevet 11. mai 2007 Skrevet 11. mai 2007 Hentet min nye Nokia N95 i dag etter at jeg sendte inn den første pga slark i deksel/skjerm. Skulle oppgradere til siste firmware siden dette var anbefalt bla her på forumet. Etter 3/4 av oppgraderingen mistet programmet kontakt med telefon. Sitter nå med en splitter ny Nokia N95 som ikke virker. Må vel sende den inn da. Det er vel ingen mulighet å få det til når det først har skåret seg? Noen tips? Mvh/GAL
SUPERJANNE Skrevet 11. mai 2007 Skrevet 11. mai 2007 begynne på nytt? kan vel ikke skade mere enn det er gjort uansett? tips: send den hit: www.krbakke.no så er det gjort på dagen! gratis.
geirlor Skrevet 11. mai 2007 Forfatter Skrevet 11. mai 2007 Har prøvd på nytt flere ganger, men får ikke kontakt. Blir langt å sende til verksted i Sandefjord, bor i Nord Norge. Får prøve et verksted i Trondheim kanskje.
SUPERJANNE Skrevet 11. mai 2007 Skrevet 11. mai 2007 du skriver problemet på en lapp samt tlf nummer og navnet ditt ta å legg mobilen i en boblekonvolutt med den lappen rundt med strikk og send den til de! knallfolk!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå