NorBatt Skrevet 8. mai 2007 Skrevet 8. mai 2007 (endret) Heisann! Jeg kan stort sett ingenting om bilstereo, så om noen kunne belære meg litt så hadde jeg satt utrolig stor pris på det! På forhånd takk Endret 8. mai 2007 av NorBatt
Forumforumforum Skrevet 8. mai 2007 Skrevet 8. mai 2007 Det tar tid å få seg kunnskaper og erfaringer med bilstereo. Det jeg har lært mye av er å lese mye, samt omgåes med folk som har og driver med bilstereo. Har koblet en del også, men dette går greit om man leser og har en viss kunnskap om bilstereo. Så, mine tips er: Les mye og ta tiden til hjelp. Har du interesser for bilstereo lærer du etterhvert!
Typhon Skrevet 9. mai 2007 Skrevet 9. mai 2007 Første steg er å kunne litt om elektronikk Ohms lov og det der f.eks Hvordan motstand fungerer, forskjell på AC og DC ++ Videre så er det bare å henge på diverse fora og suge til seg all informasjon. Dog ikke ALT, ikke ta alt for god fisk.
smalltowngangster Skrevet 9. mai 2007 Skrevet 9. mai 2007 bruk forum aktivt.. ingen spørsmål er for dumme.. spør å grav om ting du lurer på. bilforumet's stereodel er det masse nybegynne spm på.. bilstereoforumet er litt mer avansert men der er det masse folk med utrolig skills. http://sound.westhost.com/articles.htm denne linken er gammel, men elektronikkens regler forandrer seg lite. bcae1.com er genial talkaudio og elite car audio forumene er også helt konge, men engelsk og ganske viderekomment.
Typhon Skrevet 9. mai 2007 Skrevet 9. mai 2007 Etterhvert vil jo lydtrykk.no få endel guider, på norsk!
kaffi Skrevet 10. mai 2007 Skrevet 10. mai 2007 Bilradiospesialisten.no har mye snacks under Tips og Tricks i menyen til venstre.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå