Gå til innhold

Rogue timer Hjelp! :(


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei jeg har lenge lyst til og Bruke noe kalt Rogue Timer

 

Men jeg får den aldri til og funke jeg har pakket den ut i AddOns men hva nå?

 

 

 

 

Mvh Slykz

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

OT: Men tror det er lurere å vente på svar i en tråd i stedet for å lage mange tråder om det samme emnet.

On topic: Når det er sagt kan det tenkes at du prøver å installere en addon som ikke passer til wow versjonen din. Sjekk etter siste versjon av addonen du prøver å bruke. Vær sikker på at det er selve addonen du unpacker i AddOns mappen, og ikke en addon install fil eller noe slikt. På character selection screen kommer det en liten knapp som heter Addons nede i venstre hjørne, trykk på den og enable addonen på den charen du ønsker å bruke addonen på.

Endret av Kandalf
Skrevet
OT: Men tror det er lurere å vente på svar i en tråd i stedet for å lage mange tråder om det samme emnet.

On topic: Når det er sagt kan det tenkes at du prøver å installere en addon som ikke passer til wow versjonen din. Sjekk etter siste versjon av addonen du prøver å bruke.

8471465[/snapback]

 

 

 

 

Men en fyr sa helt feil emne..

 

 

Jeg er ny så jeg viste ikke at han ville flytte emne hit :/

Skrevet

Men, når du har logget deg på server, i det bildet hvor du velger karakter; der finner du en liten knapp det står addon på. kanskje du finner no info der?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...