Gå til innhold

The sims 2


Anbefalte innlegg

Skrevet

Veit ikke hvor jeg skal poste denne.. men alikavel..kan noen hjelpe meg.. det har ikke engeltig generelt med spillet å gjøre.. tror jeg... men skjermen.:

 

 

kan noen hjelpe meg? når jeg spiller the sims 2 dukker det opp en dum rute, der det står akkurat dette:

for the best picyure qualiti, please change resolution to 1280*1024

Select: Disable Exit: Clear vel problemet mitt er at den står faktisk på 1280*1024

 

hva skal jeg trykke på for å få denne vekk ?

 

kan noen smarte her hjelpe meg, før jeg blir gal

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel slik at du unngår at en moderator stenger tråden. Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.

 

Bruk p_edit.gif-knappen i første post for å endre emnetittelen.

 

(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men p_report.gif gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet..)

Skrevet

Normalt skal den meldingen gå vekk av seg selv.

 

Er det oppløsningen inne i selve The sims 2 som er satt til 1280 * 1024 eller har du bare satt denne oppløsningen på skrivebordet ditt? er bare en mulighet.

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...