Gå til innhold
Trenger du hjelp med PCen? Still spørsmål her! ×

SYKT lagg på 123spill.no xD


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg lagger sinnnnnnnnnsykt på 123spill.no og alle andre flash spill på andre sider(og de der typene). Hakker er vel det riktige ordet. Hva er galt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg instalerte windows professional på pcn. Hadde Windows Xp home edition fra før av. Nå virker det som jeg ikke har noen av delene. Pcn startert opp som en vanlig home edition men det står på system informasjon at jeg har professional. Er de kanskje instalert oppå hverandre? Kan det være greia

Skrevet
Det er overalt på alle forskjellige internet. Det er noe galt med pc'n eller noe, men hva?

8353309[/snapback]

 

Har samme problemet selv på en gammel hp bærbar, prøvde med windows home edition som fulgte, og det lagget... har installert helt ren home edition etterpå og har fortsatt samme problemet.

 

Har også prøvd på flere forskjellige nett, og prøvd internett explorer, opera og firefox.

 

Så henger meg på denne!

Skrevet

Flash greier har da veldig lite og gjøre med internett hastigheten... Kan fint spille Flash spill på 56k.. det tar bare lengre tid og laste inn spilllet / filmen

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...