Gå til innhold

Setter XD.no penger tilbake når jeg sletter ordre?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Jeg har kjøpt en minnebrikke hos XD.no, men lurer på om jeg heller skal kjøpe en bedre. Jeg har bestilt varen på webshopen deres og betalt med en e-faktura. De får ikke minnebrikken inn på lager før imorgen. Det går ann å logge seg inn som kunde og slette ordren. Hvis jeg gjør det, setter de automatisk pengene mine tilbake på kontoen min eller hva skjer?

Endret av Tokse
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du kan annulere ordren når den ikke er sendt + angre etterpå. I begge tilfeller skal du ha pengene tilbake. Gjør de ikke det, er det svindel. Så det regner jeg med går bra. Ikke engst deg for det. XD.no er en seriøs butikk.

Skrevet

Hei, det er bare å ringe de, eller sende mail om at ordreren skal slettes og at du ønsker pengene tilbake. husk å oppgi kontonummer, slik at det er mulig for de å betale tilbake.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...