hjalmar Skrevet 4. februar 2007 Skrevet 4. februar 2007 Kan hende ay jeg ikke har sett hva andre har skrevet, men har du trykket *F6* i oppstarten av innstallasjonen av winxp ? Dette gjøres rett etter at cd'en booter.
Bolson Skrevet 4. februar 2007 Skrevet 4. februar 2007 Kan hende ay jeg ikke har sett hva andre har skrevet, men har du trykket *F6* i oppstarten av innstallasjonen av winxp ? Dette gjøres rett etter at cd'en booter. 7867210[/snapback] Vennligst les posten før du svarer. CD en booter ikke i det hele. Ellers har jeg aldri hatt behov for å installere drivere under installasjon på noen av mine 5 Asus HK, 3 Intel oppsett og 2 AMD.
Mirror Skrevet 4. februar 2007 Forfatter Skrevet 4. februar 2007 Får samme melding etter å ha cleara cmos. Prøvde å koble masterkabelen i hk'et fra dvdrommen, men det ble for kort. Heldigvis ikke mange timene til mandag, håper jeg bare kan ta den med opp på grorud å få en ny HDD.
Mirror Skrevet 5. februar 2007 Forfatter Skrevet 5. februar 2007 Da var pc'n levert og det kunne ta noen få dager til en uke, sukk.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå