toadtje Skrevet 22. januar 2007 Skrevet 22. januar 2007 Hei. Kjapt spørsmål. Skulle ta ned plasma tvn fra festet for å pakke den sammen (flytter til ny bolig), og gjett hva? Noen mistet festet, og blam, gikk den med skjermen rett i centerhøytalleren min. (og ja, tiltet den med skjermen ned for å bære den lettere). Skjermen fikk store sprekker av møtet (ikke spesielt rart, selv om høytalleren er like hel..). Så da er spørsmålet... er denne tvn helt kverka, så jeg må punge ut med en ny? Siden Plasma-TVer har "dottene" i mellomlaget mellom to glass, og da det ene glasset er sprukket, er det kanskje ikke mye håp om å reparere den? Gidder liksom ikke sende den til en kostbar rep hvis det ikke har noe for seg. Hjelp mottas med takk. Med vennlig hilsen Tommy
Shibiz Skrevet 22. januar 2007 Skrevet 22. januar 2007 Du må nokk punge ut for en ny TV, reprasjons skadene på plastma koster mere en å kjøpe ny.
pertm Skrevet 22. januar 2007 Skrevet 22. januar 2007 Har du flaks så har du forsikring som dekker dette. Hvis du har flytte forsikring så ville jeg tro at den vil dekke det. Hjelper nok fint lite for å få den fikset, men det hjelper på pengene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå