Hagr Skrevet 10. januar 2007 Skrevet 10. januar 2007 Hei. Det er en jeg kjenner som skal installere en Lexmark 645 (tror det var det den het) han går inn via printers and faxes og når han skal installere står det bare print spooler scervice not running... noen som vet hva feilen er? hva kan man gjøre for å fikse det??
S.M. Skrevet 11. januar 2007 Skrevet 11. januar 2007 gå inn på kontrollpanel-administrativtools-services- lete til printspooler og sette den til automatisk start..
trn100 Skrevet 11. januar 2007 Skrevet 11. januar 2007 Kontrollpanel - Adminverktøy - Tjenester/Services. Sjekk at Print Spooler er innstallert og satt til Automatisk oppstart og ikke minst at den kjører. Kjører den ikke må du starte den ved å høyreklikke + Start... Bør hjelpe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå