djorgen Skrevet 23. september 2001 Skrevet 23. september 2001 Jeg finner IKKE sturmovik-demo'en noe sted.... Eller, jeg finner den på den offsielle sida, men der går det bare med 56 kbs ... Vet dere om noen europeiske sider som har denne demo'en? Oh btw: Gamer.no, hvorfor har dere ikke upload'a denne til serverne deres? Takk for all hjelp..
TST Skrevet 23. september 2001 Skrevet 23. september 2001 Hei, vi har dessverre ikke kapasitet til å ha store nedlastbare filer på vår server enda, men vi får se hva som kommer med tiden. Uansett, jeg forsøkte å lete litt etter demoen, og fant den kun på FilePlanet og på den offisielle siden. Du kan jo sjekke om FilePlanet kanskje er litt raskere for deg.
djorgen Skrevet 23. september 2001 Forfatter Skrevet 23. september 2001 nehh.. gidder ikke vente 247 minutter ass... Dårlig at en så bra demo ikke ligger ute flere steder.. :sad:
TST Skrevet 23. september 2001 Skrevet 23. september 2001 Det utrolig skuffende å se hvordan FilePlanet har utviklet seg, jeg ante ikke at det hadde blitt så kommersielt. Tenkte jeg skulle laste den ned for å se om jeg fant en løsning på problemet, men det var ikke så lett. For det første måtte jeg ha egen GameSpy login, det var jo greit nok siden det i det minste var gratis. Så måtte jeg i tillegg ha en personal webserver for å slippe å vente i 258 min på fila. Det kostet derimot penger. Ikke akkurat positivt av FilePlanet, men Internett er ikke slik det engang var. Her må vi brukere snart sette foten ned å si "nok er nok" snart.
djorgen Skrevet 23. september 2001 Forfatter Skrevet 23. september 2001 Jaujau... Blir sånn over alt om dagen.. Måtte bite i det sure eplet... Står som nummer 768 i køen nu.. BAH!
jovaa Skrevet 24. september 2001 Skrevet 24. september 2001 Hva er dette spillet for noe? har aldri hørt omdet!! høres litt villt ut når alle er hetl tullete på grunn av det! :smile: håper på svar... mvh Jo Vaagan
djorgen Skrevet 24. september 2001 Forfatter Skrevet 24. september 2001 jau jau da får du svar... *svelge et par kjøttkaker* Er visst det beste klassiske krigs-flysimulator-spillet på lenge... og demoen ska være veldig bra! (Synd jeg ikke ble tatt ut til beta'en..) Har lasta ned 100 mb'en nå.. på 12 time... Så får jeg se om det svarer til forventningene.. Kan sikkert skrive litt om det etterpå! Hei.
goggen Skrevet 3. januar 2003 Skrevet 3. januar 2003 http://www.gamesdomain.com/demos/i.html der er hastigheten bra også. Gamesdomain er generelt et bra sted å laste ned demoer.
djorgen Skrevet 3. januar 2003 Forfatter Skrevet 3. januar 2003 HMMMM.... Jeg skrev dette i September 2001! Litt seint å svare nå kanskje?
jackson Skrevet 3. januar 2003 Skrevet 3. januar 2003 Bare gå på www.3dgamers.com en evig bra side du slipper og vente og serverene er gode+at de har alt av de nye spill demoene
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå