KristianF Skrevet 13. desember 2006 Skrevet 13. desember 2006 "Du har bestått, ingen tvil om det!" fikk jeg høre fra dama som sat på når jeg hadde oppkjøring. Så utrolig deilig det var å høre Beste julegaven dette året, ingen tvil om det!
EpziloN Skrevet 13. desember 2006 Skrevet 13. desember 2006 Det diktet som står et par plasser på førerkortet er ganske fint. Epz.
V-by Skrevet 13. desember 2006 Skrevet 13. desember 2006 gratz Men han svarer vel ikke på en stund nå Gudene veit hvordan han kjører nå
KristianF Skrevet 13. desember 2006 Forfatter Skrevet 13. desember 2006 Så var jeg hjemme igjen Ble ikke så kjempe mye kjøring i dag. Har fått et lite sår på høyre øyet, så kan ikke ta linsen på.. Men noen km ble det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå