Defo Skrevet 18. november 2006 Skrevet 18. november 2006 Hei. Har nettopp fått tak i Fraps etter å ha kjørt trial i noen dager nå. Eneste problemet er at etter jeg har installert og prøver å starte programmet så skjer det ikke noe. Får liksom ikke kjørt programmet. Noen ide?
-Jungeldyret Skrevet 18. november 2006 Skrevet 18. november 2006 Hei. Har nettopp fått tak i Fraps etter å ha kjørt trial i noen dager nå. Eneste problemet er at etter jeg har installert og prøver å starte programmet så skjer det ikke noe. Får liksom ikke kjørt programmet. Noen ide? 7310275[/snapback] Har du betalt for det?
Defo Skrevet 18. november 2006 Forfatter Skrevet 18. november 2006 (endret) Hei. Har nettopp fått tak i Fraps etter å ha kjørt trial i noen dager nå. Eneste problemet er at etter jeg har installert og prøver å starte programmet så skjer det ikke noe. Får liksom ikke kjørt programmet. Noen ide? 7310275[/snapback] Har du betalt for det? 7310508[/snapback] Nei, det har jeg ikke. Hvis det har noe med spørsmålet mitt å gjøre så skriv det. Hvis ikke, så har ikke det noe med saken å gjøre, og er dermed et urelevant spørsmål. Endret 18. november 2006 av defo
-Jungeldyret Skrevet 18. november 2006 Skrevet 18. november 2006 Det har noe med posten din å gjøre fordi det ikke er lov å snakke om ulovlige ting her på forumet. Og det kan være noe av grunnen til at det ikke virker.
Chevelle Skrevet 18. november 2006 Skrevet 18. november 2006 Vis du har funnet ett serienummer eller en crack på nett som du har registrert det med vil jeg tro att det er sperret i Fraps. Liker du det kjøper du en lovlig utgave av det.
ttt Skrevet 18. november 2006 Skrevet 18. november 2006 Du får prøve å kjøpe programmet. Det hjelp som oftast. Piratsnakk er ikkje lov på forumet. #8: Det er forbudt å komme med informasjon som kan lede til piratvirksomhet. Det er også forbudt å stille spørsmål som vil føre til informasjon som kan føre til piratvirksomhet, som f.eks. spørsmål etter CD-keys, no-CD-cracks og hvor man kan laste ned warez. Dette omfatter også spørsmål om hvordan bruke warez du har lastet ned fra nettet, samt diskusjoner om piratkopier og dets innhold.
Anbefalte innlegg