Gå til innhold

Total War: Hvordan spille medieval2 multiplayer?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Når jeg skal logge inn på multiplayer på medieval, så sier de at jeg har en invalid cd-key. har registrert på gamespy og greier.

men det var ingen plass hvor jeg kunne skrive inn cd-keyen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvordan fungerer multiplayer egentlig? Jeg drømmer om muligheten til å spille campaign med flere spillere, herregud så rått det ville vært. Men det er jeg nesten 99% sikker på at ikke går an, hadde vært altfor bra til å være sant. Right?

Skrevet
Ikke overraskende :( Men forstår ikke hvorfor de ikke har lagt campaign multiplayer også, hvor kult hadde ikke det vært?

7292118[/snapback]

 

Gitt at man lett kan bruke 1-2 timer per turn per spiller, hvis det er mange kamper i sving, så ville vel bare 1 av 1000 som kjøper spillet faktisk spille campainen i MP. Da er det ikke økonomisk forsvarlig eller fornuftig å bruke kostbar utviklingstid på noe som nesten ingen kommer til å bruke uansett.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...