lindaner Skrevet 11. november 2006 Skrevet 11. november 2006 (endret) Hei, jeg skal kjøpe meg ny mobil og trenger hjelp i jungelen. Er primært interessert i Sony ericsson, og har snust litt på k510i. Noen som har erfaring med denne? Jeg er i hovedsak opptatt av at det skal være god lyd i telefonen når jeg snakker. Har hatt Nokia 6101 og har nå en Panasonic v3, men har vært misfornøyd med lyden i disse telefonene under samtaler. Jeg trenger altså en relativ enkel telefon, bruker telefonen mest til prating og sms, samt noe spill. Noen som har gode råd? Endret 12. november 2006 av lindaner
lindaner Skrevet 12. november 2006 Forfatter Skrevet 12. november 2006 nja, vil helst ha det så enkelt som mulig, uten mp3 og sånt styr. Andre som har erfaring med k510i? Er lyden bra?
Casanova_G Skrevet 13. november 2006 Skrevet 13. november 2006 (endret) K510i er ikke til å anbefales. Selv om du må gi litt mer penger for K610i, ville jeg uten tvil gått for den. For du får mye for penga. Jeg skjønner at du ikke trenger alt som følger med på den mobilen, men likevel ville jeg anbefalt deg å ta en titt på den Endret 13. november 2006 av Casanova_G
lindaner Skrevet 13. november 2006 Forfatter Skrevet 13. november 2006 K510i er ikke til å anbefales. Selv om du må gi litt mer penger for K610i, ville jeg uten tvil gått for den. For du får mye for penga. Jeg skjønner at du ikke trenger alt som følger med på den mobilen, men likevel ville jeg anbefalt deg å ta en titt på den 7275030[/snapback] Hva synes du er galt med k510i?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå