Gå til innhold

Northon update spam?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Usikker på om denne tråden passer inn her, men moderator får vel bare flytte den om den står feilparkert.

 

Jo, det har seg slik at at Northon Antivirus-programmet mitt er utdatert. Og jeg får rundt 1 melding (dukker opp som et vindu) pr minutt angående dette. Dette er jævlig irriterende når jeg spiller etc. Noen som har noen forslag til hva jeg kan foreta meg?

 

:ermm:

Endret av Leptox
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Spørsmålet mitt er: Hvorfor oppdaterer du da det ikke? Er det så vanskelig å utføre en oppdatering, eller er det andre grunner til at du ikke kan oppdatere det? I såfall er dette forumet sannsynligvis ikke det rette stedet å diskutere det.. :)

 

Har du internett via Online ADSL, kan du laste ned Nortin Internet Securiy 2006 gratis derfra, og den pakken fungerer ganske bra.

  • 7 måneder senere...
Gjest medlem-105082
Skrevet

Skjekk nå datoen på tråden da :)

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...