<Viva> Skrevet 20. august 2006 Skrevet 20. august 2006 Hei. Jeg har en Sagem myC-3b som jeg ikke får fjernet operatørlåsen på, har letet ganske mye på nettet nå, men finner ingenting. Noen andre som har klart å fjernet den, eller sitter med det samme problemet ?
iChristian Skrevet 20. august 2006 Skrevet 20. august 2006 Prøvd å ringe operatøren din og spurt etter den?
Grievdus Skrevet 20. august 2006 Skrevet 20. august 2006 det pleier og komme en sånn reklame på t v da, som sier du skal ringe det nr for og fjerne det eller noe :S. er ikke helt sikker. husker desverre ikke nr :/
pessimisten Skrevet 20. august 2006 Skrevet 20. august 2006 det pleier og komme en sånn reklame på t v da, som sier du skal ringe det nr for og fjerne det eller noe :S. er ikke helt sikker. husker desverre ikke nr :/ 6710670[/snapback] talkmore.no?
Grievdus Skrevet 20. august 2006 Skrevet 20. august 2006 det pleier og komme en sånn reklame på t v da, som sier du skal ringe det nr for og fjerne det eller noe :S. er ikke helt sikker. husker desverre ikke nr :/ 6710670[/snapback] talkmore.no? 6710688[/snapback] trur det, er ikke sikker da. men er ikke det noe for og fjerne operatørlåsen a? :S
pessimisten Skrevet 20. august 2006 Skrevet 20. august 2006 det pleier og komme en sånn reklame på t v da, som sier du skal ringe det nr for og fjerne det eller noe :S. er ikke helt sikker. husker desverre ikke nr :/ 6710670[/snapback] talkmore.no? 6710688[/snapback] trur det, er ikke sikker da. men er ikke det noe for og fjerne operatørlåsen a? :S 6710696[/snapback] jo, noen som har testa det?
pessimisten Skrevet 20. august 2006 Skrevet 20. august 2006 (endret) fant dette ser ut som om det skal gå, så lenge du har nokia Endret 20. august 2006 av pessimisten
pessimisten Skrevet 20. august 2006 Skrevet 20. august 2006 Har du prøvd unlock.no? 6711811[/snapback] da må man sende inn, det er jo litt kjipt
TheScirocco Skrevet 20. august 2006 Skrevet 20. august 2006 Nå skal du ikke tro på alt du hører i reklamen. Talkmore sin reklame er vel mildt sagt villedende. for det første må du bli kunde hos Talkmore. Og de gjør i utgangspunktet ikke noe annet en å be operatøren din om opplåsningskoden. Dette kan du gjøre helt selv uten å bli Talkmorekunde. Du er selv ansvarlig for at bindingstiden er over. Hvis dette ikke er tilfellet får du en faktura fra din tidligere operatør for brudd på bindingstiden! Talkmore opplåsningskampanje. TalkMore låser opp gratis din mobil til både nye og eksisterende kunder. Kun 1 opplåsning per GSM nummerTalkMore tar ikke ansvar for eventuell bindingstid / bruddgebyr fra avgivende operatør
eivindbirkeland Skrevet 24. oktober 2006 Skrevet 24. oktober 2006 Nå skal du ikke tro på alt du hører i reklamen. Talkmore sin reklame er vel mildt sagt villedende. for det første må du bli kunde hos Talkmore. Og de gjør i utgangspunktet ikke noe annet en å be operatøren din om opplåsningskoden. Dette kan du gjøre helt selv uten å bli Talkmorekunde. Du er selv ansvarlig for at bindingstiden er over. Hvis dette ikke er tilfellet får du en faktura fra din tidligere operatør for brudd på bindingstiden! Talkmore opplåsningskampanje. TalkMore låser opp gratis din mobil til både nye og eksisterende kunder. Kun 1 opplåsning per GSM nummerTalkMore tar ikke ansvar for eventuell bindingstid / bruddgebyr fra avgivende operatør 6712130[/snapback] Har du lest før du uttaler deg? Operatørlås må ikke forveksles med bindingstid. Bindingstid betyr at du er bundet til å betale den månedlige avgiften på ditt abonnement i en nærmere angitt periode, normalt 12 måneder. Selv om du har bindingstid er du likevel eier av din mobiltelefon, og har derfor lov til å fjerne selve operatørlåsen. TalkMore hjelper deg med å fjerne operatørlåsen. Er du TalkMore-kunde betaler vi også for opplåsningen! At TalkMore gjør denne opplåsingen gratis for egne kunder, men ikke for andre teleselskaper sine kunder er vel bare logisk...?
Lurifaksen Skrevet 24. oktober 2006 Skrevet 24. oktober 2006 Nå skal du ikke tro på alt du hører i reklamen. Talkmore sin reklame er vel mildt sagt villedende. for det første må du bli kunde hos Talkmore. Og de gjør i utgangspunktet ikke noe annet en å be operatøren din om opplåsningskoden. 6712130[/snapback] Den eneste som er villedende her er du, som kommer med direkte feilinformasjon i alle punkter.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå