Edstro Skrevet 20. juli 2006 Skrevet 20. juli 2006 (endret) Hei. I går kjøpte eg meg en microsoft fingerprint reader. Eg liker den ganske godt men eg ønsker meg et bedre programm. Det som følger med er greit men det klarer ikke å finne alle programmene eg vil ha fingerprint på. Det sier den ikke finner login screen når det egentligt er det. Så har noen et forslag til et bedre programm som eg kan bruke til den? Med mer funsjoner. Endret 20. juli 2006 av eddielie30
Gjest medlem-82119 Skrevet 21. juli 2006 Skrevet 21. juli 2006 Litt ved siden av emnet, men alikevel: Regner med at du har registrert mer enn EN finger på leseren? Vet at mange får problemer hvis de kutter eller brenner seg på den eneste fingeren som er registrert. :-) Bare et tips!
GeirGrusom Skrevet 21. juli 2006 Skrevet 21. juli 2006 Har prøvd den selv, synes den bruker alt for lang tid på å starte opp.
Edstro Skrevet 22. juli 2006 Forfatter Skrevet 22. juli 2006 Litt ved siden av emnet, men alikevel:Regner med at du har registrert mer enn EN finger på leseren? Vet at mange får problemer hvis de kutter eller brenner seg på den eneste fingeren som er registrert. :-) Bare et tips! 6530643[/snapback] Eg har registrert mer en en finger. Vis du har skaddet fingen så kan du bruke passord. Har prøvd den selv, synes den bruker alt for lang tid på å starte opp. Er helt enig med deg. Eg kunne ønske meg en programmvare som hadde mer funsjoner. Det er derfor eg spør
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå