Jdronnen Skrevet 12. oktober 2002 Skrevet 12. oktober 2002 På ENHETSBEHANDLINGEN min står der et gult spm.tegn på noe som kalles: "USB Host To Host Bridge". Kan noen være så snille at dei forteller meg hva **** dette er ? Og hvor, hvordan jeg får tak i driveren ? (er dette noe som er i forbindelse med HK , eller gjenerellt USB devica mine ?? ) Takker for eventuelle svar !
glabba Skrevet 12. oktober 2002 Skrevet 12. oktober 2002 Hah, jeg sliter med samme problem for tiden. Jeg har usb-hub på tastaturet mitt, men jeg har ikke giddet å laste ned drivere ennå.
Kjetil Lura Skrevet 12. oktober 2002 Skrevet 12. oktober 2002 Jdronnen Ja det er enkelt, På mitt msi hovedkort er det drivere med på en cd og en diskette. Det er en noe som du montere i en av slottene på kabinettet ditt, Er en usb tilkoblings enhet. Men i mitt tilfelle så finner eg svaret på dette ved å lese i bruker manualen min.
b-real Skrevet 12. oktober 2002 Skrevet 12. oktober 2002 Quote: Kjetil Lura skrev (2002-10-12 14:52):JdronnenJa det er enkelt, På mitt msi hovedkort er det drivere med på en cd og en diskette. Det er en noe som du montere i en av slottene på kabinettet ditt, Er en usb tilkoblings enhet. Men i mitt tilfelle så finner eg svaret på dette ved å lese i bruker manualen min. Du kan da ikke forvente at folk skal slå opp i manualen da? :wink:
Kjetil Lura Skrevet 12. oktober 2002 Skrevet 12. oktober 2002 Quote: B|Real skrev (2002-10-12 14:59): Du kan da ikke forvente at folk skal slå opp i manualen da? :wink: I utgangspunktet så gjør eg det, Men er tydelig at det er ikke mangen så gjøre det. Gjør du det B|Real om du får problemer med din pc etter at du starter den opp første gangen. :wink:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå