oysten Skrevet 29. mai 2006 Skrevet 29. mai 2006 Hei! Jeg spiller for tiden en lv 5 warrior, men setter pris på å ha litt hjelp når jeg løper rundt i skogen og utforsker grotter og ruiner. Derfor bruker jeg Glathir (fra skingrad recommendation quest) og brother martin som medhjelpere (kjekt siden de ikke kan dø), men nå ønsker jeg å komme meg litt videre (bli medlem i mages guild og videre i main quest) og da må jeg dessverre 'levere' dem tilbake. Er det noen som vet om andre 'medhjelpere' som jeg kan bruke/misbruke på samme måte? Dvs hente en eller annen NPC som følger etter meg der jeg ønsker, som kan sloss og ikke kan dø? takker for alle svar!
Madeo Skrevet 29. mai 2006 Skrevet 29. mai 2006 Skjult tekst: (Marker innholdet i feltet for å se teksten): Det er en måte: gjør et guild, og ta med deg en novice... de dør lett og er dårlige... ;(
Loerand Skrevet 29. mai 2006 Skrevet 29. mai 2006 Skjult tekst: (Marker innholdet i feltet for å se teksten): Du kan dra til Leyawiin, og så til Castle Leyawiin. Der er det en orkefrue som kan bli med deg. Hun er ikke udødelig, men faktisk ganske så sterk + at hun helaer seg selv.
SWAT dude... Skrevet 29. mai 2006 Skrevet 29. mai 2006 Skjult tekst: (Marker innholdet i feltet for å se teksten): Du kan dra til Leyawiin, og så til Castle Leyawiin. Der er det en orkefrue som kan bli med deg. Hun er ikke udødelig, men faktisk ganske så sterk + at hun helaer seg selv. 6202215[/snapback] HAHA!! jeg drepte henne for armouren hennes xD
oysten Skrevet 29. mai 2006 Forfatter Skrevet 29. mai 2006 får kanskje teste henne det er jo så hyggelig med selskap på turen det jeg ønsker er å starte en quest der jeg får med en NPC med krone på hodet, og selvfølgelig ikke fullføre det quest'et..
Campin Carl Skrevet 29. mai 2006 Skrevet 29. mai 2006 Derfor bruker jeg Glathir (fra skingrad recommendation quest) 6200383[/snapback] fikk litt lyst til og pirke her ja glarthir er den paranoide alven ,Erthor er han fra skingrad recommadation men ellers var det en latterlig og glup ,måte for og ha hjelp, anbefaler deg og fullføre arenaen(ikke udødelig men irriterende)
Tommy T Skrevet 30. mai 2006 Skrevet 30. mai 2006 Hvis du ikke har gjort figthersguild så er det et quest der du må hjelpe sønnen til grandmasteren med å skaffe seg kamperfaring, han følger etter deg og er udødelig
Campin Carl Skrevet 4. juni 2006 Skrevet 4. juni 2006 (endret) http://www.elderscrolls-oblivion.com/index...fileinfo&id=332 det er link til en mod hvor du får en kvinnlelig medhjelper som er udødelig, og har eget utstyr som du finner ved weynon priory ,en av tingene hun har er blant annet 80 000piler BTW: hvis du ikke liker nakenhet så bør du ikke laste ned denne modden Endret 4. juni 2006 av Campin carl
Ascubal Skrevet 4. juni 2006 Skrevet 4. juni 2006 http://www.elderscrolls-oblivion.com/index...fileinfo&id=332 det er link til en mod hvor du får en kvinnlelig medhjelper som er udødelig, og har eget utstyr som du finner ved weynon priory ,en av tingene hun har er blant annet 80 000piler BTW: hvis du ikke liker nakenhet så bør du ikke laste ned denne modden 6241109[/snapback] Jeg får ikke lasta den ned, download siden funker ikke..
madgringo Skrevet 4. juni 2006 Skrevet 4. juni 2006 http://www.elderscrolls-oblivion.com/index...fileinfo&id=332 det er link til en mod hvor du får en kvinnlelig medhjelper som er udødelig, og har eget utstyr som du finner ved weynon priory ,en av tingene hun har er blant annet 80 000piler BTW: hvis du ikke liker nakenhet så bør du ikke laste ned denne modden 6241109[/snapback] Jeg får ikke lasta den ned, download siden funker ikke.. 6241483[/snapback] Ikke hos meg heller
Campin Carl Skrevet 4. juni 2006 Skrevet 4. juni 2006 (endret) firefox anbefales når du laster ned derfra.bror min hadde samme problemet men hos meg gikk det veldig greit i går. EDIT: jeg sjekket nå ,da gikk det greit med internet explorer ihvertfall. Endret 4. juni 2006 av Campin carl
Ascubal Skrevet 4. juni 2006 Skrevet 4. juni 2006 Forbidden You don't have permission to access /submissions/Jaykay/Companion/Adults Only/Adults Only.zip on this server. Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Gjest Slettet-U4NJ3Omm Skrevet 8. juni 2006 Skrevet 8. juni 2006 Du kan bli øverst i Dark Brotherhood. da får du tilgang på mordere i hovedkvarteret. de følger deg, og hvis du vil at de ikke skal være så synlige(hvis du foreksempel skal stjele noe eller sneak-morde noen) tar de en spell og forsvinner:) de kjemper til døden for deg, og da henter du bare en ny;)
Are.......... Skrevet 8. juni 2006 Skrevet 8. juni 2006 Du kan bli øverst i Dark Brotherhood. da får du tilgang på mordere i hovedkvarteret. de følger deg, og hvis du vil at de ikke skal være så synlige(hvis du foreksempel skal stjele noe eller sneak-morde noen) tar de en spell og forsvinner:) de kjemper til døden for deg, og da henter du bare en ny;) 6271255[/snapback] Så hvis en dør, så kommer det en ny en til sanctuaryen? Og slik holder det på evig?
Eddie81 Skrevet 9. juni 2006 Skrevet 9. juni 2006 Enda bedre at hvis en dør så trenger du ikke hente en ny engang. Plutselig kommer de tilbake av seg selv igjen uansett. Jeg har en liten gjeng bestående av meg selv, en dame fra Dark brotherhood og en mage fra magesguild, og sammen er vi uslåelige
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå