Suburbian Hero Skrevet 9. mai 2006 Skrevet 9. mai 2006 Hva lønner seg mest og hva er bet? Jeg skal ha en PS3 og lurer på om jeg er nødt til å ha en Blu-Ray TV for å kunne spille PS3... Takker for alle svar
Dragon Hunter Skrevet 9. mai 2006 Skrevet 9. mai 2006 "Blu-Ray-TV"? Man trenger ikke HD-TV for å spille av verken HD-DVD, eller Blu-Ray, men man får ikke noe utbytte av det når det gjelder film med vanlig SD-TV.
Suburbian Hero Skrevet 9. mai 2006 Forfatter Skrevet 9. mai 2006 "Blu-Ray-TV"? Man trenger ikke HD-TV for å spille av verken HD-DVD, eller Blu-Ray, men man får ikke noe utbytte av det når det gjelder film med vanlig SD-TV. 6069563[/snapback] men var det ikke uenghiet mellom sony og toshiba når det gelder blu-ray tv?
LarZen Skrevet 9. mai 2006 Skrevet 9. mai 2006 Du kan ha et vanlig gammelt tv om du vil. Men for å se filmer i HD oppløsning trenger du et HD klart tv.
Suburbian Hero Skrevet 9. mai 2006 Forfatter Skrevet 9. mai 2006 Du kan ha et vanlig gammelt tv om du vil. Men for å se filmer i HD oppløsning trenger du et HD klart tv. 6071366[/snapback] min tv er 12 år gammel går ikke an å plugge i ps2 engang, får vel kjøpe lcd skjerm jeg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå