Luta Skrevet 6. mai 2006 Skrevet 6. mai 2006 har eksamen i markedsføring som privatist på mandag, men har enda ikke lest så mye. noen som har tatt en slik eksamen før? skal man ikke få utdelt ett tema/problemstilling før eksamensdagen? er det lov å ha med forberedelsesark? har ikke så mye peiling. får håpe det går bra. vær så snill å hjelp meg.
PlatinumFlyer Skrevet 6. mai 2006 Skrevet 6. mai 2006 Muntlige eksamener er jo kjent for å være mye surr. Jeg vil tro du får utlevert et tema som du jobber med i en halvtime før "høringen", såkalt forbredelestid. Du har sjeldent/aldri lenger forbredelsestid på en privatisteksamen. Kan desverre ikke hjelpe noe mer, da jeg ikke kjenner læreplanen i markedsføring. Men må få høre hvordan det gikk - kanskje jeg må gå opp i markedsføring selv?
PlatinumFlyer Skrevet 6. mai 2006 Skrevet 6. mai 2006 Angående forbredelsesark er det stort sett mulig å ta med ark fra forbredelsestiden(ting som er skrevet på "privatistkontorets ark") inn til "høringen".
DigitaL BlasteR Skrevet 7. mai 2006 Skrevet 7. mai 2006 Ligger tidligere utgitte eksamensoppgaver i markedsføring her: http://udir.no/templates/udir/TM_Type.aspx?id=205
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå