Hollund Skrevet 12. april 2006 Skrevet 12. april 2006 Hmm, som topic seier finst det en liste over super artifacts?
Klyngve Skrevet 12. april 2006 Skrevet 12. april 2006 Hvis du vet hvor det finnes en slik liste hadde en link vært fin. Hvis du spør hvor det finnes en slik liste, så vet ikke jeg. (Ja, dette er en moderert men fremdeles litt frekk kommentar angående språket i forige innlegg - jeg har lest igjennom endel poster på forum idag, og jeg ble rett og slett lei av det: Alt for mange mennesker slurver når de skriver!).
Misshaped Skrevet 12. april 2006 Skrevet 12. april 2006 Hvis du vet hvor det finnes en slik liste hadde en link vært fin. Hvis du spør hvor det finnes en slik liste, så vet ikke jeg. (Ja, dette er en moderert men fremdeles litt frekk kommentar angående språket i forige innlegg - jeg har lest igjennom endel poster på forum idag, og jeg ble rett og slett lei av det: Alt for mange mennesker slurver når de skriver!). 5912226[/snapback] Innlegget var ganske tydelig for min del, ikke noe problem å forstå at han spurte etter en liste. Til trådstarter: Eneste jeg kan komme på er å sjekke diverse forum eller eventuelt laste ned Construction Set fra siden til Elder Scrolls, siden du der kan få en liste over alle items i hele spillet.
Hollund Skrevet 12. april 2006 Forfatter Skrevet 12. april 2006 er jo ikkje alle som skriver på bokmål her i norge+ alle har ikkje 6 i norsk!
zilch Skrevet 13. april 2006 Skrevet 13. april 2006 Her er en liste over shrine questene, med tilhørende artifacts som reward.
Erlink2004 Skrevet 13. april 2006 Skrevet 13. april 2006 Om du ikke kan skrive verken bokmål eller nynorsk, så har du et proplem, og det har ikke med 6-er i norsk å gjøre. Ellers så er artifacts daedric artifacts som du finner i shrines.
Klyngve Skrevet 13. april 2006 Skrevet 13. april 2006 Jeg skjønte selvsagt godt hva som var ment, og kritikken var strengt tatt ikke ment personlig mot dette innlegget. Det var mer et utbrudd mot dårlig skriftspråk på forum. Det finnes folk som har gode grunner for å ikke klare å skrive riktig - det kalles dysleksi. De aller fleste andre burde i alle fall beherske bokmål eller nynorsk godt nok til å klare å skrive ca feilfritt.
-Mr.T- Skrevet 13. april 2006 Skrevet 13. april 2006 Hvis du vet hvor det finnes en slik liste hadde en link vært fin. Hvis du spør hvor det finnes en slik liste, så vet ikke jeg. (Ja, dette er en moderert men fremdeles litt frekk kommentar angående språket i forige innlegg - jeg har lest igjennom endel poster på forum idag, og jeg ble rett og slett lei av det: Alt for mange mennesker slurver når de skriver!). 5912226[/snapback] Du er tydeligvis også en av de som slurver og har dårlig skrifstspråk på forum. 1: I første setning skal det være "fint" ikke "fin". 2: "Forrige", ikke "forige".
Gjest Slettet-9MaQoRVt Skrevet 13. april 2006 Skrevet 13. april 2006 Siden vi først er ekle: Skrifstspråk?
-Mr.T- Skrevet 13. april 2006 Skrevet 13. april 2006 Hirrhirr! Som man ser skal det ikke mye til. Skjønner bare ikke hvorfor folk gidder å bry seg til å begynne med.
-Mr.T- Skrevet 13. april 2006 Skrevet 13. april 2006 Om du ikke kan skrive verken bokmål eller nynorsk, så har du et proplem, og det har ikke med 6-er i norsk å gjøre. Ellers så er artifacts daedric artifacts som du finner i shrines. 5913730[/snapback] Nuf said...
Klyngve Skrevet 13. april 2006 Skrevet 13. april 2006 Om du ikke kan skrive verken bokmål eller nynorsk, så har du et proplem, og det har ikke med 6-er i norsk å gjøre. Ellers så er artifacts daedric artifacts som du finner i shrines. 5913730[/snapback] Nuf said... 5914956[/snapback] Nettopp. Jeg vet jeg ikke klarer å være helt uten skriveleifer, men jeg prøver så godt jeg kan. Og jeg ønsker meg en verden der jeg ikke er alene om dette.
Licht Skrevet 13. april 2006 Skrevet 13. april 2006 Det ryktes at grammatikkpolitiet søker villige sjeler til å utføre deres prestisjetunge arbeid. Tilbake til saken, UESP.net vet det meste: Kart over Shrines Wiki-basert guide til hvem som gir deg hva, og hvilke fremgangsmåter du bør benytte deg av. Happy hunting.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå