xanonymx Skrevet 11. mars 2006 Skrevet 11. mars 2006 Hvilket program brukere dere til å "brenne" inn subtitel inn i filmen med? Av dere som gjør det, da. Jeg har brukt virtualdub. Og virtualdub sammen med tmpgenc. Men på noen av filmen så forskyver lyden seg fra bilde. Så jeg lurte på om det er noen andre programmer man kan bruke. Du trenger ikke forklare hvordan du gjør det, hvis jeg får tips om hvilke andre programmer som kan gjøre det så kan jeg prøve å finne ut hvordan man gjør det. Men jeg tar i mot en forklaring også hvis du vil gi meg en. Eller en link.
Kadmium Skrevet 11. mars 2006 Skrevet 11. mars 2006 http://divxstation.com/article.asp?aId=100 - Har alltid brukt denne metoden, og kommer til å fortsette med det.
xanonymx Skrevet 11. mars 2006 Forfatter Skrevet 11. mars 2006 Den har jeg også brukt en god del. Men når jeg brenne inn på den ene filmen så stopper den etter 15 min, med en feil melding. Husker ikke hva som stod på feilmeldingen. Men du, hvilken kodek bruker du, bruker du DivXen?
Kadmium Skrevet 11. mars 2006 Skrevet 11. mars 2006 Jeg bruker DivX, og har aldri hatt problemer med det. Husker du noe av hva som står på feilmeldingen da?
xanonymx Skrevet 11. mars 2006 Forfatter Skrevet 11. mars 2006 Jeg startet programmet nå, skal poste et screen shot nå feilmeldingen kommer.
xanonymx Skrevet 11. mars 2006 Forfatter Skrevet 11. mars 2006 Denne meldingen får jeg når jeg åpner en film (den har jeg alltid fått, har aldri hatt betydning). Her er den melding jeg fikk: Når jeg trykke OK fikk jeg denne:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå