xanonymx Skrevet 9. mars 2006 Skrevet 9. mars 2006 (endret) Jeg har laget et word dokument med tekst og bilder. Så nå vil jeg sette inn sidetall, men når jeg gå på sett inn og velger side tall og OK så flytter alle bildene seg. Er der noen måte å forhindre det på. Endret 9. mars 2006 av xanonymx
PerB Skrevet 9. mars 2006 Skrevet 9. mars 2006 Sidnummer kommer som egen linje, enten på topp eller bunn av siden. Dermed blir den skrivbare del av siden mindre og tekst/bilder forskyves nedover. For å rette opp må du redusere fontstørrelsen eller bildestørrelsen slik at ting passer sammen igjen.
xanonymx Skrevet 9. mars 2006 Forfatter Skrevet 9. mars 2006 Det burde ikke hatt betydning fordi sidetallet kommer i topp og bunntekst området. Og der har jeg ingen ting.
xanonymx Skrevet 9. mars 2006 Forfatter Skrevet 9. mars 2006 Jeg har aldri hatt problemer med det før. Er det noen som har noen tips?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå