draum Skrevet 23. februar 2006 Skrevet 23. februar 2006 Bare lurte på om dette er mulig, for det er tydeligvis Firmware-krav på de nye filmene. Kunne tenkt meg å beholde 1.5 i en stund til..
draum Skrevet 23. februar 2006 Forfatter Skrevet 23. februar 2006 Har nok det ja, uten særlig hell. Ingen andre som har noe forslag?
capy Skrevet 23. februar 2006 Skrevet 23. februar 2006 om du oppgraderer til 2.0, er det veldig lett å nedgradere til 1.5 igjen. har du 2 minnekort, så kan du ha oppgradereren på en og nedgradereren på en.
draum Skrevet 23. februar 2006 Forfatter Skrevet 23. februar 2006 (endret) det er litt pes.. de har forresten fått til å kjøre GTA:LCS på 1.5 nå.. Edit: Har letet litt rundt på nettet nå, og kommet frem til at det ikke finnes noen måte å "lure" FW-kravene på UMD-filmer pr. i dag. Da blir det nok upgrade på en av husets to PSP maskiner.. Tenker vi tar dama sin jeg ^^ Endret 24. februar 2006 av draum
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå