Forumforumforum Skrevet 6. februar 2006 Skrevet 6. februar 2006 Topic sier det meste om spørsmålet.. En i klassa mi har en "vanlig" som til ide-enheter... men må jeg kanskje ha en Strømkabel PCI-Express, 6 pin ?
Kimmer Skrevet 6. februar 2006 Skrevet 6. februar 2006 Hei, Vil nok være lettere å svare på - om du gad å fortelle os precist hvilket grafikkort du har (eller tenker på å kjøpe)! Mvh Kimmer
AndersT2 Skrevet 6. februar 2006 Skrevet 6. februar 2006 Du har ingen strøm kontakt til det kortet, hvis det er PCI Express. Det er kanskje til AGP. Men er det en flat med 4 pinner er det vanlig molex, eller så er det 6 pinner.
Forumforumforum Skrevet 6. februar 2006 Forfatter Skrevet 6. februar 2006 http://www.komplett.no/k/ki.asp?sku=306714&cks=PRL eller http://www.komplett.no/k/ki.asp?sku=303598&cks=PRL eller http://www.komplett.no/k/ki.asp?sku=311332&cks=PRL Du har ingen strøm kontakt til det kortet, hvis det er PCI Express. Det er kanskje til AGP. Men er det en flat med 4 pinner er det vanlig molex, eller så er det 6 pinner. er det ingen strømkontakt på pci-express versjonen ? om det er 4 som til hd osv. er det 0 stress.. men om det er 6 pin, så har ikke komplett det inne
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå