Ingeniørstudent Skrevet 29. januar 2006 Skrevet 29. januar 2006 Midt i spillet , når jeg er i krigen så kommer det opp en beskjed ca. hvert 40 sec. at "There is a problem with your connection" Da hakker det i 2 sec og så er det normalt igjen. Det går jo ikke an å spille skytespill med sånn hakking hvert 40 sec. Hva bør jeg gjøre? Spiller med trådløst nettverk , men bør jeg Koble opp nettverkskabel til min pc så det ikke går på trådløst? hjelp! ps: Det går helt fint med trådløst på andre spill som TFT og WOW osv.
FPShooter Skrevet 29. januar 2006 Skrevet 29. januar 2006 Trådløst nettverk og raske skytespill er en dårlig kombinasjon. Unngå det hvis du kan.
Elendil Skrevet 29. januar 2006 Skrevet 29. januar 2006 Trådløst nettverk og raske skytespill er en dårlig kombinasjon. Unngå det hvis du kan. 5518190[/snapback] Sant. Og i tillegg er ikkje Bf2 begeistra for trådløst. Ellers går nok WoW i forhold, ganske fint på trådløst.
Ingeniørstudent Skrevet 29. januar 2006 Forfatter Skrevet 29. januar 2006 Takker for tipsene! Får vel koble opp ledningen fra kjeller'n da :!:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå