Gå til innhold
Trenger du hjelp med PCen? Still spørsmål her! ×

Kobler til usb-enhet, diskettstasjon starter...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Når jeg plugger en enhet til usb, foran eller bak på pc'n, så jobber diskettstasjonen med omtrent 10 sekunders intervall. I tillegg blir prosessene 'wisptis' og 'wdfmgr' veldig aktive. Etter noen minutter roer det hele seg. Noen som vet hva det kan komme av?

 

Av usb-enheter bruker jeg Corsair USB Memory, Canon MP730 skriver/scanner, Billionton USB-bluetooth, Olympus C-4000 kamera og en sjelden gang et Logitech web-kamera.

 

Har Norton anti-virus, ZoneAlarm og anti-spyware, så jeg tror ikke noe uønsket har forvillet seg inn...

Videoannonse
Annonse
  • 2 uker senere...
Skrevet (endret)

Har oppdatert drivere, men nå skjer det oftere enn før, og i tillegg når jeg kobler til firewire-enheter!

 

Edit: Vet ikke om jeg har funnet problemet, men når jeg avslutter prosessen 'wdfmgr' så er ikke problemet der lengre, kan være konflikt med andre prosesser? Funnet ut at den tilhører Windows Media Player 10.

Endret av JonH

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...