Mixy Skrevet 13. januar 2006 Skrevet 13. januar 2006 HVa mener du med at det ikke funker da? Kommer det ikke opp noe bilde eller? Og funker det bare av og til, eller aldri?
ThOms-N Skrevet 13. januar 2006 Forfatter Skrevet 13. januar 2006 Hadde noko problemer med drw32.exe en gang. Dr. Watson feilmelding eller noko sånn. Var noe med forhåndsvising av Videofiler. Når PC'en ga beskjed om at den fila ikke svarte, så låste den seg helt. Fikk hverken opp gjort det ene eller det andre. Dette skjedde når jeg skulle kjøre NOEN musikkvideofiler, ikke alle. Fulgte en tråd på et forum for å fikse det problemet, men etter det så får jeg ikke opp noe som helst etterpå. Når jeg trykker Ctrl - Alt - Del selvfølgelig. Virker liksom som om det ikkje ligger noen funksjon på den kombinasjone i det hele.? Sorry leifer. Norskspråket er ikke det beste lenger.
cypionate Skrevet 14. januar 2006 Skrevet 14. januar 2006 får du feilmelding? hadde et slikt problem jeg og, med feilmelding "oppgavebehandling deaktivert av administrator" fikk hjelp her på forumet, fant ut at det var et virus..
ThOms-N Skrevet 15. januar 2006 Forfatter Skrevet 15. januar 2006 (endret) Nei, får ikke opp noe som helst på skjermen når jeg trykker. Kor kan jeg sjekke om oppgavebehandling er deaktivert? EDIT: Prøver å starte taskman.exe uten at noe skjer. Har også erstattet sen gamle taskman.exe med en ny fra CD-ROM'en uten hell. Endret 15. januar 2006 av ThOms-N
TB9 Skrevet 16. januar 2006 Skrevet 16. januar 2006 oppgavebehandlig kommer du også inn i ved Ctrl+Shift+Esc. hvis det kan hjelpe
ThOms-N Skrevet 16. januar 2006 Forfatter Skrevet 16. januar 2006 oppgavebehandlig kommer du også inn i ved Ctrl+Shift+Esc.hvis det kan hjelpe 5447079[/snapback] Den visste eg faktisk om, men den hjelper ikke den heller. Har kjørt taskman.exe fra Windows mappa uten hell og. Men jeg trur jeg skal skifte OS, så jeg vet ikke hvor mye jeg kommer til å bry meg med å fikse problemet. Berr liker ikke å gi opp uten kamp
Pingla Skrevet 16. januar 2006 Skrevet 16. januar 2006 Noen som har råd for å fikse dette`?Hardwarefeil på tastaturet slik at en av knappene ikke virker? Det finnes flere kombinasjoner av CTRL-ALT-DEL. Folk bruker vel vanligvis de røde knappene som vist under. Prøv den grønne kombinasjonen, hvis den allerede ikke er testet da.
cypionate Skrevet 16. januar 2006 Skrevet 16. januar 2006 Noen som har råd for å fikse dette`?Hardwarefeil på tastaturet slik at en av knappene ikke virker? Det finnes flere kombinasjoner av CTRL-ALT-DEL. Folk bruker vel vanligvis de røde knappene som vist under. Prøv den grønne kombinasjonen, hvis den allerede ikke er testet da. 5450455[/snapback] se tb9 sitt innlegg
Pingla Skrevet 16. januar 2006 Skrevet 16. januar 2006 (endret) se tb9 sitt innlegg 5450515[/snapback] Ja ?? Og hvis det er feil på venstre CTRL-knapp og ThOms-N bruker denne for å få til CTRL-SHIFT-ESC eller CTRL-ALT-DEL så er det ikke så rart at ingen av kombinasjonene virker. Endret 16. januar 2006 av Pingla
ThOms-N Skrevet 17. januar 2006 Forfatter Skrevet 17. januar 2006 Er nok et Software problem her. Kjører XP Home Edition no. Ingen av forslaga fungerer. Skal ikke sammetingen skje når ein manuelt skriver inn taskman.exe i Kjør på startmenyen da? Eller om fila taskman.exe kjøres som andre programmer? Ikke HW feil nei.
Pingla Skrevet 17. januar 2006 Skrevet 17. januar 2006 Virus? http://support.microsoft.com/kb/326833/en-us
ThOms-N Skrevet 19. januar 2006 Forfatter Skrevet 19. januar 2006 Virus? http://support.microsoft.com/kb/326833/en-us 5453772[/snapback] Hmmm. Kunne minne om det, men fant ingen tegn på det. Finnes det andre virus som gjør lignende?
Pingla Skrevet 19. januar 2006 Skrevet 19. januar 2006 Virker Regedit eller Msconfig, hvis ikke les litt her: http://www.ozzu.com/ftopic44857.html
ThOms-N Skrevet 20. januar 2006 Forfatter Skrevet 20. januar 2006 Virker Regedit eller Msconfig, hvis ikke les litt her:http://www.ozzu.com/ftopic44857.html 5467851[/snapback] Jepp de virker. Eller må skrive regedit.exe Skriver jeg regedit så åpner den en kommandorute. regedit.com åpner den.
xanonymx Skrevet 20. januar 2006 Skrevet 20. januar 2006 Hos meg må jeg skrive taskmgr.exe i kjør og ikke taskman.exe. Hvis jeg skriver taskman.exe skjer det ingen ting hos meg heller. Ta å prøve taskmgr.exe
ThOms-N Skrevet 20. januar 2006 Forfatter Skrevet 20. januar 2006 Hos meg må jeg skrive taskmgr.exe i kjør og ikke taskman.exe. Hvis jeg skriver taskman.exe skjer det ingen ting hos meg heller. Ta å prøve taskmgr.exe 5470723[/snapback] Hmm.. "Pling" Denne filen er i bruk av et annet program. Trur det er en liten sa... som mobber meg her. Ein trojaner eller no sånn? Men finner ingenting det er det som er Cluet!
xanonymx Skrevet 20. januar 2006 Skrevet 20. januar 2006 Prøv å søk med forkskjllige programmer etter spyware, virus o.l.
Pingla Skrevet 20. januar 2006 Skrevet 20. januar 2006 Prøv å søk med forkskjllige programmer etter spyware, virus o.l. 5471161[/snapback] Med f.eks Ad-Aware SE Personal Edition 1.06
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå