Gå til innhold

Hvilken type RAM


Dumbo

Anbefalte innlegg

Skrevet

Mine to NoName RAM brikker tok kvelden nå i dag.. Får ikke instalert win 2k. Har hatt en del problemer med dem en stund. Derfor lurte jeg på hvilke RAM brikker jeg skal kjøpe..

 

Kjører SDRAM, og skal ikke oppgradere. Så kom med forslag til hvilken RAM jeg skal kjøpe, ikke for dyr.

 

Har et Aopen AK73A hovedkort og en AMD ThunderBird 1,4 GHz..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg kjørte 512 mb Apacer minne på mitt gamle a7v133c kort og det fungerte veldig fint. Jeg har kjøpt mye av dette minne hos PS-Data som jeg har montert i PC'er jeg har bygd til meg selv og andre og har ikke hatt noen problemer. PS-Data har solgt dette merket lenge så du kan jo ringe de på support der og spørre om de har mye retur på det eller andre problemer 37253750.

Skrevet

Jeg bestilte netopp Apacer DDR (vet at du skal ha SDRAM..) og har lest litt rundt og funnet ut at de er ganske gode..

 

Mvh.

Dings

Skrevet

Apacher har rykte på seg for å være veldig bra de. Andre som kan nevnes er Corsair, TwinMOS. Ellers er jo Kingston, Samsung og de "luxus"-brikkene til Corsair veldig veldig bra.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...