Gå til innhold

Vær snill og anbefal meg en ny mobiltelefon!


Kakofoni

Anbefalte innlegg

Skrevet

Ja, nå er det snart jul, og det er på tide å bytte ut min Nokia 6510i (knegg) med en ganske mye nyere og sværere mobiltelefon. Bare for at det er sagt, så har jeg ikke peiling på mobiltelefoner, derfor kan jeg ikke gi dere noe krav. Men jeg trenger ikke ekstrem brukervennlighet eller noe slikt. Jeg skal ha kontantkort, om det har noen påvirkning. Den bør være rimelig og ha mye funksjoner, ettersom jeg lever i nåtid (Kanskje det ikke ser slik ut via min nåverende mobiltelefon)

 

Jeg vet dette er litt få krav, men da kan dere bare spør underveis.

 

Så værs'go... eh... anbefal! :hmm:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Samsung D500 begynner å bli ganske billig nå som D600 har kommet. Ingen revolusjonerende forskjeller på de. Har kjøpt en D500 til dama, og synes den er bra.

Skrevet
Samsung D500 begynner å bli ganske billig nå som D600 har kommet. Ingen revolusjonerende forskjeller på de. Har kjøpt en D500 til dama, og synes den er bra.

5182605[/snapback]

Det er bra, har den på ønskelista nå, men er åpen for andre forslag.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...