tlotteru Skrevet 21. oktober 2005 Skrevet 21. oktober 2005 Trenger bakplate til et Asus P4v8x-x hovedkort. Kjøpte et demobrukt kort på Komplett der dette ikke fulgte med. Dette er et kort med lyd, nettverk, 4 USB der lydkontaktene står på høykant istedenfor å ligge ved siden av hverandre. Dermed så passer ikke dette med de platene som følger med toweret jeg kjøpte heller. Komplett kunne ikke skaffe dette. Noen som vet hvem som er importør av Asus kort i Norge? Mvh Terje Lotterud
P4niX Skrevet 21. oktober 2005 Skrevet 21. oktober 2005 Er det I/O-deksel du mener? I så fall er det helt vanlig at dette ikke følger med demo-hk, har opplevd det selv. I utgangspunktet burde det ikke være noe problem å bruke pcen uten dette dekselet. Vet desverre ikke hvor det er mulig å få tak i et slikt deksel om det er noe du absolutt må ha.
El Fantasma Skrevet 21. oktober 2005 Skrevet 21. oktober 2005 Heisann! Du kan konakte Asus Nordic AB (Sverige, Danmark, Norge, Finland)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå