Ulven Skrevet 18. oktober 2005 Skrevet 18. oktober 2005 Dsl lampa lyser, men jeg får ikke ip-adresse av bluecom lr modemet ?
RS2000 Skrevet 18. oktober 2005 Skrevet 18. oktober 2005 Har du satt Windows til å motta IP automatisk? Bare en teori. En annen teori, er denne: Start -> Kjør -> cmd -> ipconfig /renew
pannelars Skrevet 18. oktober 2005 Skrevet 18. oktober 2005 Har bluecom selv og hadde samme problem. Det som er feilen er hos dem. Du må ringe dem å si det så kommer det en fyr som sjekker linja di. Det er på hovedsentralen feilen ligger den deler ikke ut ip. Han som kommer vet dette så bare ring du
CPurcell Skrevet 18. oktober 2005 Skrevet 18. oktober 2005 Jeg har Bluecom selv og har ikke noe problem med det nå. Det var noe rart i dag tidlig med internett tilkoblingen, men det er ikke noe galt nå. Jeg bare slo av maskina og tok ut strømmen på routern min og starta opp igjen så var alt bra. Prøv å gjøre det hvis du ikke har prøvd allerede.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå