dnthalhuk Skrevet 6. september 2005 Skrevet 6. september 2005 Lurer på om det er mulig å kjøre den gamle klassikeren Heroes 3 i vindu? Har prøvd å kjøre det "minimert" og prøvd å legge til "-small_screen –windowed" i mål, men ingen av delene funket. Er det noen som vet hvordan man kjører Heroes 3 i vindu?
mESA Skrevet 6. september 2005 Skrevet 6. september 2005 Jeg vet ikke om det funker, men kan teste... det funker med -w i diablo2(men det er et spess spill)
dapre Skrevet 7. september 2005 Skrevet 7. september 2005 Så du liker Heroes 3 ? Er selv en STOR fan av denne serien, og har spillt #2,3 og 4 et utall ganger. Farlig avhengighetsskapende spillserie ! Har du prøvd Disciples 2 ? Ble veldig glad da jeg oppdaget et spill som faktisk kunne matche Heroes, og i enkelte tilfeller overgå det. Anbefales varmt. Det er gitt ut mange add-on pakker til Disciples 2. Her finner du alle samlet i en herlig pakke : http://www.spelbutiken.com/norge/php-bin/p...referer=dinpris Mvh, Dapre
Erlendz Skrevet 7. september 2005 Skrevet 7. september 2005 Så du liker Heroes 3 ? Er selv en STOR fan av denne serien, og har spillt #2,3 og 4 et utall ganger. Farlig avhengighetsskapende spillserie ! Har du prøvd Disciples 2 ? Ble veldig glad da jeg oppdaget et spill som faktisk kunne matche Heroes, og i enkelte tilfeller overgå det. Anbefales varmt. Det er gitt ut mange add-on pakker til Disciples 2. Her finner du alle samlet i en herlig pakke : http://www.spelbutiken.com/norge/php-bin/p...referer=dinpris Mvh, Dapre Det så faktisk veldig bra ut. I hvertfall på bildene.
dapre Skrevet 7. september 2005 Skrevet 7. september 2005 (endret) Det så faktisk veldig bra ut. I hvertfall på bildene. Javisst ! Selve kampscenene er utrolig bra ! Slår Heroes langt ned i støvlene på akkurat det området. Prøv en av de to demoene som er gitt ut, du vil ikke angre, jeg garanterer. Her finner du begge to på en rask Svensk server : Empires Demo : http://www.gamershell.com/download_4298.shtml Undead Demo : http://www.gamershell.com/download_4225.shtml God fornøyelse EDIT : Hvis du liker demo'ene, kjøper du selvsagt Gold Edition utgaven som nevnt ovenfor, men hvis du av en eller annen grunn ikke kan eller ønsker det, kan du laste ned fullversjonene for en billig penge her : (det gjorde jeg, før de kom i samlepakken) http://try.games.is/category/cat=6 Endret 7. september 2005 av dapre
Erlendz Skrevet 7. september 2005 Skrevet 7. september 2005 Takk! Skal teste ut en av demoene når jeg får tid. Har lagt tråden til favoritter så jeg skal huske det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå