Gå til innhold

Netcom og Deltaservice (operatørlås)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen her som har forsøkt å ringe Deltaservice for å få tak i operatørlåsekoden til en netcom-låst telefon. Jeg har forsøkt å ringe dem i flere dager nå, men etter å ha ventet i 5-10 minutter kommer jeg alltid til en telefonsvarer. Jeg har ikke mulighet til å legge igjen et nummer de kan ringe meg opp på da jeg ikke har dekning der jeg jobber... De sier Telenor bruker 14 dager på dette. Det kan se ut som at det er det samme med netcom.. :(

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Vist du har sony ericsson telefon så kan jeg gi deg et program som henter ut koden fra telefonen. Så slipper du å ringe. Det finnes programmer til alle typer telefoner men jeg har bare det til SE.

 

Unlock SIM

Endret av zuco~
Skrevet

Hva mener du med NetCom bruker 14 dager? Det er vel i tilfelle DeltaService..

Men hvorfor gir du ikke telefonen til en venn en dag, som KAN bli oppringt?

Så har du jo mobilen opplåst i løpet av et døgn, og ikke 14 dager?

Skrevet

Netcom har jo i dette tilfellet outsourcet dette til Deltaservice, som tydeligvis ikke får betalt nok til å bemanne en telefon.. Ikke høy pri hos netcom med andre ord..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...