Gå til innhold

Motorola MPx 220 sms/MMS problemer...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hver gang jeg slår av og på min Motorola MPx220, blir alle meldingene som er i innboks/utboks/kladd slettet. Hvordan beholder jeg dem i innboksen? Er det noen innstillinger, eller trenger jeg ny software på telefonen? Jeg får heller ikke sendt MMS. MMS menyen er rett og slett ikke der... Jeg har riktige innstillinger for MMS på telefonen, hentet fra http://www.mysmartphone.no ... Kan noen hjelpe meg? På forhånd takk!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei og velkommen til forumet.

 

Da SMS og MMS i aller høyeste grad har med operatøren å gjøre flytter jeg denne tråden til "Operatører og tjenester". Lykke til :)

Skrevet

Kan ikke helt se for meg at det finnes noen innstillinger som gjør dette. Du har nok desverre et problem med telefonen.

Skrevet

Hei!

 

Jeg har motorola mpx220, og har ingen sånne problem! har du gått inn på alternativer når du står i meldingsmenyen og så aktivert "lagre kopier av sendte meldinger" og alle di andre instillingen for å lagre meldinger. Det er vertfall ikke vanlig at meldingene blir slettet!

 

Har du problemer med lyden i telefonen? jeg har helt forferdelig lyd i høgtaleren!! :no:

  • 3 måneder senere...
Skrevet

Ja! Lyden var helt utrolig dårlig. Stort sett utrolig misførnøyd med telefonen... Har hatt masse trøbbel med den. Men nå har jeg investert i en W800I, som jeg er STRÅLENDE fornøyd mer. ALDRI mer Motorola!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...