Nessi Skrevet 13. august 2005 Skrevet 13. august 2005 (endret) Hey! jeg har kjøpt warcraft pakke, både Warcaft 3 Reign Of Chaos og Warcraft 3 The Frozen Throne. Men etter at jeg skriver inn cd-key og bestemmer hvor spillet skal ligge så kommer det error oppe. Har prøvd og legge spillet på forskjellige plasser, dette er Warcraft 3 ROC. må vel ha det installert før jeg installer Warcraft 3 TFT. Spillet har engang før vært istalert på min pc da jeg lånte det av en venn, har gått in på registret og slettet alt som ligger igjenn av Warcraft. Noen som kan hjelpe? Mvh Even! Endret 13. august 2005 av Nessi
Black&White Skrevet 13. august 2005 Skrevet 13. august 2005 (endret) Det hender jo desverre noen ganger at man kan få en feilprodusert CD. Det du kan gjøre for å sjekke om det er feil med CD'n CRC (lesefeil) Installere ISO buster. Å sjekke den med det. Det kan jo også værte noe feil med filene. Men du kan jo heldigvis få nye CD fra produsent eller forhandler om dette skulle være tilfelle. har du prøvd å bypasse "autorun" ved å åpne "setup.exe" direkte fra CD'n? Det er alt jeg kan komme på, desverre. edit: Det oppsto en skrivefeil. Endret 13. august 2005 av Black&White
Mith Skrevet 13. august 2005 Skrevet 13. august 2005 Har du plass på c:\? Ser ut som det ikke er nok plass til at temp filene skal få den plassen di krever.
Nessi Skrevet 13. august 2005 Forfatter Skrevet 13. august 2005 Har jo ca 13GB ledig plass på c har prøvd og instalert på både F og G hardisken.
Mith Skrevet 13. august 2005 Skrevet 13. august 2005 13 gig skulle holde det Har du test cd'n i en annen cd-rom? Spillet har engang før vært istalert på min pc da jeg lånte det av en venn, har gått in på registret og slettet alt som ligger igjenn av Warcraft. Dumt dumt dumt. If it aint broken, dont fix it. Ikke tull rundt i regedit uten at du vet hva du gjør. Cdkey en til wc3 ligger ikke i registeret uansett, hvis det var den du prøvde å slette slik at du kunne bruke din nye. Den ligger i war3.mpq (orginal) og War3x.mpq (frosen throne)
galskab Skrevet 13. august 2005 Skrevet 13. august 2005 det står at ann ikke klarte å installere følgende fil: blizzard.mpq ein film som skal installeres
galskab Skrevet 13. august 2005 Skrevet 13. august 2005 (endret) bumb Endret 13. august 2005 av Vegiboy
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå