jasz Skrevet 9. august 2005 Skrevet 9. august 2005 Har 2 Stk. av denne sorten, men hva i alle dager skal til for å få dem i sving? Databladet sier 23 L. trykk kammer, har plass til begge i bilen, men er redd det blir for kostbart å mette to av dette kaliberet. Er det noen som har forslag til en rimelig løsning på forsterker fronten til disse? Er 2 Stk. av denne sorten litt vel drøyt å ha i bilen?
Trainman Skrevet 10. august 2005 Skrevet 10. august 2005 Sett de inn du. Disse har antagelig høy følsomhet. Eltek har en god mono klasse D forsterker som ikke er tøff mot lommeboka. Du har ihvertfall et enormt potensiale i disse høyttalerne. Den største faren er at du bruker for små forsterkere.(Gjelder uansett høyttalere)
jasz Skrevet 11. august 2005 Forfatter Skrevet 11. august 2005 Jeg har en Hifonics Boltar Generation X. Det står 450 Watt på den, men det burde kansje vært vekta på blokka. Det var litt tatt i, men den veier 3 ganger så mye som en Jensen blokk jeg har liggende med pålydende 4x100watt. Det er kansje litt tøffere Watt i Hifonics forsterkeren?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå