mX mann Skrevet 6. august 2005 Skrevet 6. august 2005 (endret) Jeg tengte jeg sku kjøpe meg nytt kabinett snart og lurte på om noen har noen erfaringer eller meninger om dette kabinettet: http://www.microplex.no/rubweb/varer.asp?ARTNR=PC6077BUSB Endret 6. august 2005 av mX mann
hølands_gutt Skrevet 6. august 2005 Skrevet 6. august 2005 jeg er ikke erfarene det kabinettet, men lian li er vel et kabinett nesten alle ønsker seg! men men vet riktig ikke så mye om den! men det er ikke så dårlig tror jeg, ettersom det er en lian li!
dnthalhuk Skrevet 6. august 2005 Skrevet 6. august 2005 http://www.microplex.no/rubweb/php/rd.php?...77BUSB&toc=3050 Ville kanskje heller gått for dette. 120 mm vifter flyttere mere luft enn 80 mm vifter samtidig som de bråker mindre. Selvom det e billigere er det fortsatt Lianli og sannsynligvis kvalitet.
mX mann Skrevet 7. august 2005 Forfatter Skrevet 7. august 2005 http://www.microplex.no/rubweb/php/rd.php?...77BUSB&toc=3050Ville kanskje heller gått for dette. 120 mm vifter flyttere mere luft enn 80 mm vifter samtidig som de bråker mindre. Selvom det e billigere er det fortsatt Lianli og sannsynligvis kvalitet. Det er jo samme kabinett som jeg linker til i første post
Gjest Slettet-XHLacM Skrevet 7. august 2005 Skrevet 7. august 2005 Det skal visstnok være et veldig bra kabinett med gode løsninger.
Marius_EV Skrevet 7. august 2005 Skrevet 7. august 2005 Det er jo samme kabinett som jeg linker til i første post Han tenkte sikkert på dette: http://www.microplex.no/rubweb/varer.asp?ARTNR=PC7BSCAND
Gjest Slettet-XHLacM Skrevet 7. august 2005 Skrevet 7. august 2005 Det er jo samme kabinett som jeg linker til i første post Han tenkte sikkert på dette: http://www.microplex.no/rubweb/varer.asp?ARTNR=PC7BSCAND Det kabinettet er veldig bilig til å være LianLi...
mX mann Skrevet 7. august 2005 Forfatter Skrevet 7. august 2005 Hva er den største forskjelle på de to kabinettene a?.
hølands_gutt Skrevet 7. august 2005 Skrevet 7. august 2005 det er kanskje ikke stoore forskjellen men du for jo en 120 mm i bak av kabinettet som kanskje hjelper når du skal ha kald luft for din prossesor
Marius_EV Skrevet 7. august 2005 Skrevet 7. august 2005 Hva er den største forskjelle på de to kabinettene a?. Hvis du leser om de hos microplex finner du nok fort det ut.
hølands_gutt Skrevet 8. august 2005 Skrevet 8. august 2005 eller vis du søker litt på google finner du fort noe, ikke alltid men noen ganger;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå