Gå til innhold

Trenger hjelp med ett X700 PRO kort


mX mann

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Jeg innstalerte akkuratt ett x700pro grafikkort i pcen men det vil ikke fungere slik det skal, for det første får jeg veldig mange feil i bildet som forskjellige farger, uskarpt osv. og sa etter 40 sekunder går det over til svart skjerm. kan dere hjelpe meg. alle ny e drivere er innstalert osv. Tengte jeg sku gå inn i biod og stille volt osv der men vet ikke hva jeg skal sette det på.

Endret av mX mann
Videoannonse
Annonse
Skrevet

har prøvd litt forskjellige ting nå, restartet BIOS, tattvekk strømm kontaktenen fra den ene hd og dvd-rom. men fortsattsamme problemet.

Skrevet

Det virker som det er driveren til kortet som ikke fungerer som det skal. vis jeg ikke innstalerer no driver men lar windows velge driver funker det, uten no feil, men vis jeg innstallerer den som er med på cden eller den nyeste driveren til ATI klikker det. har dere no forslag.

Skrevet

prøvde å innstalere bare driveren nå å ikke allt det andra, da fikk jeg beskjed omm å innstalere standar vga driver før jeg innstalerte den catalys driveren. noen som vet hvor jeg finner den. :dontgetit:

Skrevet

Jeg får ikke dette kortet til å funke jeg :( , så da ser det ut til att jeg må levere det tilbake hvis dere ikke har noen flere tips jeg kan prøve. :dontgetit:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...