Ulvemor Skrevet 26. juni 2005 Skrevet 26. juni 2005 Får hele tida opp beskjed om at listen over spill er utilgjengelig for øyeblikket. Har siste utgave av msn ..det har den jeg skal spille mot også. Er det slik for alle eller er det noen innstillinger jeg må forandre på. Dette har jo vedvart over lengre tid. Fikk spillene til å fungere med versjon 6 i sin tid. Skulle så gjerne ha spilt det kabal spillet.
Jubelsau Skrevet 26. juni 2005 Skrevet 26. juni 2005 funker fint her, bruker 6.2 Jaok. Men er det ikke forskjellige spill på 7.0 og 6.2 ?
Anonym234 Skrevet 29. juni 2005 Skrevet 29. juni 2005 Jo, tror det. Dvs, det funker på 6.2 og ikke 7.0.
Ulvemor Skrevet 2. juli 2005 Forfatter Skrevet 2. juli 2005 Problemet nå er at en ikke kan gå tilbake til 6.2 versjonen. Sletta 7'eren og lasta ned den norske 6.2 men msn ber meg bare oppgradere før jeg kan logge inn og avslutter programmet hvis jeg takker nei.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå