Gå til innhold

Hjelp til Bærbar Barebone


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en Whitebox cl5 med defekt skjerm, tenkte jeg skulle flytte kompnentene over i en ny barebone fremfor å bytte skjerm. Maskinen er jo relativt bra ellers.

 

Det jeg skal flytte over er en P4 2,8GHz prosessor, 2x512Mb Ram, ATi radeon 9000 128mb grafikk kort og trådløst LAN.

 

Har kikket litt på Asus A2H.

http://www.kingstoncomputerplanet.com/prod...2&pid=160200007

 

Vet det er mange som sitter på mye kunnskap og erfaring her inne.

Har dere noen råd? :confused:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

P4 prosessor i en bærbar er døden for batteritida og temperaturen... bortsett fra økt viftestøy vil det ikke ha mye å si om den bare skal brukes med nettadapteren

Skrevet

Vet at P4 er tragisk med tanke på batterilevetid :thumbdown: , med hadde planer om å bruke den med strømadapter samt at jeg allerede har en 2,8 GHz P4 og jeg gidder ikke kjøpe en ny prosessor :roll:

  • 3 uker senere...
Skrevet

Har alvorlige problemer med å få tak i bærbar uten prossessor, minne og harddisk i Norge :no: . Er det noen som ver hvor jag kan få tak i.. :hmm:

 

Taknemmelig for alle svar :dribble:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...