Gå til innhold
Trenger du hjelp med internett og nettverk? Still spørsmål her ×

Noen som vet noe om Combitel?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

 

Jeg har tenkt å bytte ISP nå og ås litt på Combitel.no. De har greie priser og kan levere her jeg bor, men er det noen som vet noe om de? Har de bra kundeservice? Pålitlige? Lite kluss?

 

Alt dere kan si om det motas med stor takknemmelighet!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har hatt mobilabbonement hos Combitel i ca to år nå. Aldri hatt problemer. Ringt kundeservice to ganger (for å skifte abo og opprette MMS). Fikk svar med en gang og rask ekspedisjon. Billig er det også :thumbup:

Skrevet (endret)

Skulle akkurat til å skrive en lignende tråd selv.

 

De har studentpriser på bredbånd også, noe som gjorde at jeg ble interresert, prisene er ikke oppdaterte iforhold til de nye hastighetene med de skulle oppdateres om ca. 1 uke iflg kundeservice.

 

Hvis studenttilbudet er bra, og ingen har noen negative erfaringer om dem, så tror jeg at jeg skal prøve dem ja :)

Endret av AtleP

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...