Gå til innhold

Prosjektor Speil/ glass


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei jeg lurer på hvor jeg kan få tak i speil/glass til prosjektor, jeg har knust et som er ca 6 x 6 cm tror jeg det er rødt når du ser igjennom men har en reflekterende skjer på hver side med et turkis skjer, det er det som sender lyset til den grønne og blå kanalen. Jeg har en Proxima 9200 prosjektor som dog er ganske gammel, men den fungerte fint og gjør enda bare uten GB kun med R kanal og det blir sært:P hehe. Fint om noen vet om en plass å finne det... eller så må jeg vel belage meg på å kjøpe en ny.

 

MvH Thor Haakon

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ta først kontakt med presentationsdata i bergen og hør om de har reservedeler. Jeg aner ikke hvilke egenskaper disse speilene har, men til bakprojeksjon og lignende opplegg er det vanlig å bruke forsølvede speil.

 

Her en den billigste plassen vi fant i den eneste diskusjonen jeg har vært borti ang temaet ... http://www.fsmirrors.com/

 

DrE

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...