Andyax Skrevet 18. mai 2005 Skrevet 18. mai 2005 Å, jeg blir så sint! Når jeg skal se en video som er lagt ut på nettet som har endelsen .wmp, så funker det ikke i det hele tatt. Windows media player ruta kommer opp på sia, men det står ikke buffering eller no som helst. De er bare helt svart. Iblandt funker det faktisk å se på .wmp filmer på nettet, men de fleste gangene laster den ikke filmen i det hele tatt. Quick time funker fint å se på. Jeg har den nyeste versjonen av windows media player og alt er fint, utenom denne ene tingen Har noen opplevd det samme? Vet noen hvordan jeg kan fikse dette problemet? Har nemlig lyst til å se ps3 presse-konferansen, men det får jeg jo ikke til når windows media player ikke greier å laste videon. Tusen takk for alle svar. Anders
miCro Skrevet 18. mai 2005 Skrevet 18. mai 2005 Er det på denne siden du har prøvd å se pressekonferansen? I så fall kan jeg trøste deg med at det ikke fungerer hos meg heller, verken i Firefox, Opera eller IE. Så sansynligvis er det ikke WMP som er problemet, men et eller annet med selve streaming-filmen.
Andyax Skrevet 18. mai 2005 Forfatter Skrevet 18. mai 2005 (endret) Er det på denne siden du har prøvd å se pressekonferansen? I så fall kan jeg trøste deg med at det ikke fungerer hos meg heller, verken i Firefox, Opera eller IE. Så sansynligvis er det ikke WMP som er problemet, men et eller annet med selve streaming-filmen. Har prøvd der ja, og det funker ikke. Kan godt stemme det er noe galt med streamingen der, men jeg får ikke spillt av filmer fra andre sider. F.eks HER EDIT: Når jeg laster opp en side med en film, så tar det 2 sek før firefox slutter å jobbe. Det var faktisk en periode på 3 dager hvor det funka helt fint å se slike filmer på nettet, men så plutselig funket det ikke igjen. Det betyr vel kansje at jeg har skrudd av/på et eller annet i windows. Men jeg veit ikke hva det kan være Bildet jeg har lagt til viser hva som skjer: Endret 18. mai 2005 av Andyax
reyerd Skrevet 19. mai 2005 Skrevet 19. mai 2005 Gå på innstillingene til mp å velg at den skal bruke samme instillinger som explorer for acsess til nette! Da burde det funke!
Andyax Skrevet 19. mai 2005 Forfatter Skrevet 19. mai 2005 Hva mener du? Er det her jeg gjør det? (se bildet under) Har prøvd å sette den på "Bruk proxy-innstillingene til webleseren" før, men det har ikke gjort saken noe bedre Å. Jeg blir så irritert. Føler jeg er den eneste i hele verden som har dette problemet! Hadde vært så utrolig taknemlig hvis noen greide å hjelpe meg! Anders
reyerd Skrevet 20. mai 2005 Skrevet 20. mai 2005 Hmm det var det som var problemet mitt når det skjedde hos meg! Men da skal den vel stå på automatisk da! Forsøk å reinstallert da? kan funke!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå