teob Skrevet 5. mai 2005 Skrevet 5. mai 2005 Skal ta med den bærbare (IBM Thinkpad) over dammen, men er litt i tvil om jeg må kjøpe en ny strømforskyning spesielt for dette, eller om det holder med en vanlig omformer (som man får kjøp f.eks på flyplasser). Har ikke særlig lyst til at den blir stekt. Noen som vet?
tørrfisk Skrevet 5. mai 2005 Skrevet 5. mai 2005 Holder med vanlig overgangsplugg tror jeg, tror strømforsyningen skifter av seg selv. En amerikansk venn av meg kom hit med sin Apple G5 og plugget den inn i en omformer og stekte omformeren. Alt han trengte var en overgang ( amerikansk plugg til norsk plugg)
tli Skrevet 5. mai 2005 Skrevet 5. mai 2005 Se på strømforsyningen. Står det 100V-240V og 50Hz-60Hz holder det med overgang. Står det bare 220V-240V må du ha ny strømforsyning. Kan ikke tenke meg annet enn at det er kun overgangen som skal til, men sjekk for sikkerhets skyld.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå