Gå til innhold

får man Spyware fra MSN Plus Uannsett?


wil

Anbefalte innlegg

Skrevet

hei. jeg sitter her med Windows XP+MSN 7.0+MSN PLUS 3.50. dette går jo sånn passe greit. under installasjonen av MSN Plus valgte jeg at den ikke skulle installere reklamen og spywaren. så jeg tenkte at alt var fryd og gammen, helt til jeg tok en skanning med Giant Antispyware. selv om jeg hadde sagt nei til å installere spyware fra installasjonen til MSN Plus så har den allikevel installert noe greier ser det ut som, for den fant nesten 20 objekter fra MSN plus, å jeg skjønner ingenting og hvis jeg fjerner spywaren så ødelegger den halveis programmet.

 

får man spyware fra MSN Plus uannsett om man vil eller ikke?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hva GIANT Spyware lokaliserer, er vel strengt tatt ikke spyware. Messenger Plus! og de endringer den utfører i blant annet registeret, blir faktisk ansett som lavrisikospyware, uten at det egentlig vil medføre noen risiko. Du kan følgelig ta det med ro.

Skrevet

synes det er litt dårlig akkurat det jeg, men jeg har gjort om på endel instillinger her så jeg regner med at det meste skal gå i orden. sletta Spywaren har jeg gjort også.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...