NextoN Skrevet 9. april 2005 Skrevet 9. april 2005 Hei, jeg skulle gjerne ha stillt opp hz min på skjermen. Den står nå på 85hz - Men når jeg skal spille så går den og bare på 85hz i 800*600 oppløsning. Det er jo helt ok men jeg får ikke utnytta skjermkortet 100%. Men uannsett noen som vet hvordan man kan ta av den sperra? - Se bilde BILDE HER
NextoN Skrevet 9. april 2005 Forfatter Skrevet 9. april 2005 Nei nei, jeg kjører HZ på høy frequenz bare når jeg spiller med 800*600 noe som skjermen min tåler. Rett og slett 150HZ i 8*6 oppløsning. Så svaret er nei jeg er ikke intrisert i å ødelegge skjermen min.
Jankee Skrevet 10. april 2005 Skrevet 10. april 2005 Flyttes fra windowsprogrammering til skjerm-kategorien
Frijazz Skrevet 10. april 2005 Skrevet 10. april 2005 Hvilket skermkort har du? Høyreklikk på skrivebordet, velg egenskaper - innstillinger. Velg så avansert, og finn skjerm i menyvalgene øverst. Under innstillingene for skjerm tar du vekk krysset for "skjul modi denne skjermen ikke kan vise". Da vil du kunne velge ny skjermfrekvens etter eget ønske. Har selv en skjerm som bare tar 85Hz, men jeg har stilt den til 100Hz for oppløsninger opptil 1280x1024. Det burde ikke være noe problem med det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå