GuR Skrevet 21. mars 2005 Skrevet 21. mars 2005 Hvor masse talent skal jeg ha på Combat Assassination Subtlety
Jørgen Sørheim Skrevet 21. mars 2005 Skrevet 21. mars 2005 Det finnes ingen fasitsvar på sånt. Les gjennom hvilke bonuser du får av å velge de enkelte talentene, og velg det du mener du vil ha bruk for. Skulle du, senere i spillet, finne ut at X var helt feil tre å satse på, kan du få "frigjort" talentpoengene.
Zlash Skrevet 21. mars 2005 Skrevet 21. mars 2005 Du kan også ha totalt 51 talentpoeng. (Du får et poeng for hver level fra og med level 10)
GuR Skrevet 21. mars 2005 Forfatter Skrevet 21. mars 2005 Kan jeg spare jeg mener for exempel spare alle poenga til lvl 40 og bruke de da. Jeg har ikke fått spille ennå
mbskywalker Skrevet 21. mars 2005 Skrevet 21. mars 2005 Det går, men de er fine å bruke. Så ta heller å respec når du blir 40.
hallgeirl Skrevet 21. mars 2005 Skrevet 21. mars 2005 Kan jeg spare jeg mener for exempel spare alle poenga til lvl 40 og bruke de da. Jeg har ikke fått spille ennå Ja, det går an, men hva er vitsen? Du blir betydelig svakere uten talents. Går fint an å unlearne talents hvis du vil det vet du Jeg for min del går det jeg føler for (det jeg synes ser mest nyttig ut). Et tips: oppgrader det du har lyst på. Er det ikke kjedelig å få en mal på hvordan du skal oppgradere talent points? Må da være artigere å faktisk utforske dette selv? Jeg synes det ihvertfall. En del av spillet å spesialisere deg på det DU har lyst på istedet for det "alle andre" synes er "best".
Ciwie Skrevet 21. mars 2005 Skrevet 21. mars 2005 Du kan evnt. sjekke templates her: http://wowvault.ign.com
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå