Hr. Jenssen Skrevet 11. mars 2005 Skrevet 11. mars 2005 (endret) Jeg har kommet til en computer (når jeg spiller som den lille droiden) et sted på Nar Shaddaa. Her sitter jeg BOM fast! Er det noen som vet hva jeg skal gjøre her? PS: Se på bildet. **EDIT** Problemet er løst. Se lenger ned i tråden for info om det nye, oppdateerte problemet. Endret 13. mars 2005 av MeTa][iC
gnom1 Skrevet 11. mars 2005 Skrevet 11. mars 2005 Siden det ikke er noen spoiler tag på denne tråden... det står forklart på punkt 16 på denne linken. Der finner du svar på alt annet du måtte lure på òg
Hr. Jenssen Skrevet 11. mars 2005 Forfatter Skrevet 11. mars 2005 OK, takk for tipset. Skal prøve det ut nå. Men navnet på tråden bør nok være advarsel nok for "svake sjeler".
Hr. Jenssen Skrevet 12. mars 2005 Forfatter Skrevet 12. mars 2005 Nå har jeg fått et nytt problem! Jeg fikk tak i kodene til å endre Ebon Hawk's identitet, og jeg dro opp med det for å bli plukket opp av Goton's skip (var det det han het?). Problemet er der oppe, det blir jo beinhardt! Alle droidene som jeg må slosse mot, jeg har jo problemer bare med å ta to! Er det noen som vet om noe som kan gjøres? Noen som vet om eventuelle cheats? Jeg har funnet en måte, at jeg skriver "EnableCheats=1" i *.ini-fila, for så å trykke § knappen, men det kommeer ikke opp noen konsoll! Den skal visstnok være usynlig, men den er ikke der i det hele tatt! Koden er "heal", og når jeg trykker på E og A, flytter personen seg, noe som tyder på at det ikke fungerer! Dessuten har jeg prøvd en trainer som heller ikke fungerer. Hva skal jeg gjøre? Skal jeg loade flere timer tilbake?!
gnom1 Skrevet 12. mars 2005 Skrevet 12. mars 2005 SPOILER Ved hjelp av de forskjellige data-sentralene og koder du finner underveis kan du bl.a. få dem til å knerte hverandre etc...
Hr. Jenssen Skrevet 12. mars 2005 Forfatter Skrevet 12. mars 2005 SPOILER Ved hjelp av de forskjellige data-sentralene og koder du finner underveis kan du bl.a. få dem til å knerte hverandre etc... Det vet jeg jo! Men problemet er jo at jeg må slosse mot de idiotiske droidene på veien mellom hver computer! Det blir jo kliin umulig! Er det ikke meningen å dra til Nar Shaddaa før mot slutten eller?! Men nå kan jeg ikke dra tilbake, så jeg vil helst ha noen koder, om det ikke finnes noen annen måte!
The_Zealot Skrevet 12. mars 2005 Skrevet 12. mars 2005 Destroy droid forcen funker fint, det stunner droidene. Dro til nar shadda etter telos og korriban, og hadde ikke noe problem der selv om jeg spilte på det vanskeligste. Har du forresten prøvd å sette ned vansklighetsgraden på spillet?
Hr. Jenssen Skrevet 13. mars 2005 Forfatter Skrevet 13. mars 2005 Destroy droid forcen funker fint, det stunner droidene. Dro til nar shadda etter telos og korriban, og hadde ikke noe problem der selv om jeg spilte på det vanskeligste. Har du forresten prøvd å sette ned vansklighetsgraden på spillet? Har ikke den (hadde den ikke da). Men nå har jeg kommet meg laaaangt forbi. Alt som måtte til var et smartere valg av karakterer, samt at jeg måtte passe på at jeg bare møtte på èn (eller maks to) droider om gangen. (fram til jeg fikk redda "meg" )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå